BABOR BASIC TREATMENT

Základní ošetření produkty řady SKINOVAGE, primárně určené pro mladistvou pleť.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, diagnostiku pletI, hloubkové čištění, úpravu obočí, 1X ampule BEAUTY FLUID, masku, závěrečný a oční krém.

Délka ošetření 75 min.

1150 Kč

BABOR INTENSIVE TREATMENT 

Intenzivní ošetření pleti produkty řady SKINOVAGE

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění,zahřívací masku,enzymatický peeling,diagnostiku pleti, hloubkové čištění,úpravu obočí, ampule BEAUTY FLUID speciálně dle typu pleti, masáž obličeje,krku a dekoltu,masku, závěrečný+oční krém. 

Délka ošetření 105 min.

1350 Kč

BABOR SUPERIOR TREATMENT 

Intenzivní ošetření pleti s extra porcí koncentrované ampule BEAUTY FLUID

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, diagnostiku pleti, hloubkové čištění, úpravu obočí, ampule BEAUTY FLUID s kyselinou hyaluronovou + ampule BEAUTY FLUID speciálně dle typu pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu, masku, závěrečný+oční krém.

Délka ošetření 105 min. 

1480 Kč

BABOR MEN - ENERGY RELEASE

Ošetření pro muže s aktivními látkami které dodají stresované pleti energii a vitalitu.

Ošetření zahrnuje: Povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, diagnostiku pleti, hloubkové čištění, ampule BEAUTY FLUID, masáž obličeje a krku, masku, závěrečný +oční krém. 

Délka ošetření 75 min. 

1350 Kč

BABOR BRIGHTENING INTENSE 

Vysoce účinná péče o všechny typy pleti s nepravidelnou a nerovnoměrnou pigmentací. Ošetření má rozjasňující a zároveň anti-aging efekt.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, enzymatický peeling nebo AHA 10% peeling -dle diagnostiky, úprava obočí, ampule Brightening Intense Correct, brightening maska, masáž obličeje, krku a dekoltu, masku na ruce, závěrečný+oční krém.

Délka ošetření 105 min. 

2300 Kč

DOCTOR BABOR ULTIMATE A16 DETOX TREATMENT 

Speciální detoxikační ošetření pro unavenou a stresovanou pleť, která potřebuje ochranu a projasnění.

Intenzivní účinný koncentrát s vysokým dávkováním Retinew A 16, vitamíny C a E aktivuje proces obnovy pleti. Pokožka je po ošetření hladší a póry méně viditelné.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, detoxikační masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, úprava obočí, aplikaci séra s 10% Retinew A16, masáž obličeje,krku a dekoltu, krémová maska s Retinew A16, masku na ruce a závěrečný + oční krém.

Délka ošetření 105 min.

1850 Kč

 DOCTOR BABOR ULTIMATE VITAMIN C TREATMENT  

Antioxidační ošetření s 20% stabilním přírodním vitamínem C který pleť posiluje, podporuje tvorbu kolagenu a zmírňuje viditelnost vrásek.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění, úpravu obočí, aplikaci séra s vitamínem C, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku obohacenou o vitamín, masku na ruce a závěrečný + oční krém.

Délka ošetření 105 min. 

1850 Kč

DOCTOR BABOR - REPAIR TREATMENT 

Vysoce účinné regenerační ošetření pro silně poškozenou pleť např. v pooperační péči, na tkáň jizev, po akné nebo pro obnovu pleti od každodenních stresových faktorů.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, aplikaci séra, masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku a závěrečný + oční krém. 

Délka ošetření 105 min. 

1850 Kč

DOCTOR BABOR LIFTING - SILVER FOIL FACE MASK

Speciální ošetření pleti stříbrnou hydratační maskou, které násobí účinek pleťových sér.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, aplikaci speciálních sér, stříbrnou masku, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu, masku na ruce a závěrečný +oční krém. 

Délka ošetření 105 min. 

1950 Kč

DOCTOR BABOR LIFTING - COLLAGEN TREATMENT

Luxusní liftingové ošetření s kolagenovou maskou na stimulaci tvorby kolagenových a elastinových vláken. Maska působí na uvolnění, zjemnění a vyhlazení pleti.

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling,hloubkové čištění pleti,úpravu obočí, aplikaci speciálních sér, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu, Collagen Biomatrix masku, masku na ruce a závěrečný +oční krém. 

Délka ošetření 105 min. 

1950 Kč

BABOR HSR LIFTING EXTRA TREATMENT 

Luxusní liftingové ošetření pleti za použití speciální masky, jejímž výsledkem je viditelná redukce jemných linek a vrásek, a navrácení pevnosti kontur. 

Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, zahřívací masku, enzymatický peeling, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, aplikaci speciálních sér, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu, speciální masku, masku na ruce a závěrečný +oční krém.  

Délka ošetření 105 min.

1950 Kč

BABOR ReVERSIVE ANTI-AGING 

Exclusivní Anti-Aging ošetření pleti s unikátním omlazujícím RE-YOUTH Complexem obsahující Telovitin - látku prodlužující životnost kožních buněk. Ošetření kombinuje vysoce aktivní látky, které snižují hloubku vrásek a chrání pleť proti předčasnému stárnutí. Výsledkem je jemná a zářivá pleť.

Délka ošetření 120 min.

2500 Kč

Kosmetika Machová - Salon Babor Olomouc, Schweitzerova 798/99a, Olomouc
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!